Grzebień Mahoniowy Kocur

300,00 

Mahoniowe grzebienie są wyjątkowe, każdy z nich wygląda inaczej. Zęby  lekko odchylają się na boki co absolutnie nie jest wadą, wręcz ich indywidualną zaletą. Mahoniowe drewno jest doskonałe do emocjonalnego i duchowego uzdrawiania, grzebień idealnie leży w dłoni co ułatwia rozczesywanie.

Availability: 1 w magazynie

Grzebień jest przyjazny dla środowiska, 100% ekologiczny,  wykonany zgodnie z filozofią zero waste z wysokiej jakości drewna mahoniu, które dostało nowe życie (poddany recyklingowi). Zajmuje bardzo mało miejsca w kosmetyczce. Idealnie nadaje się na prezent dla siebie lub bliskiej osoby, która zasługuje na rzecz wyjątkową.

CZY TO IDELNY GRZEBIEŃ DLA MNIE?

Grzebień z drewna mahoniowego jest twardy, lecz posiada on uniwersalne zastosowanie. Idealnie nada się do włosów grubych, gęstych oraz do loków. Twoje włosy jak i skóra głowy będą Ci wdzięczne za pielęgnację naturalnym drewnem i odwdzięczą się siłą i blaskiem.

 

Możesz używać grzebienia:

– codziennie

– na suche i mokre włosy

– z ulubionym olejkiem

– do wczesywania odżywek

Konserwacja:

Raz w miesiącu impregnować grzebień nacierając go oliwą z oliwek lub olejem kokosowym, który działa dezynfekująco. Pozostawić grzebień na kilka godzin aby olej się wchłonął, po tym czasie wytrzeć papierowym ręcznikiem.

UWAGA! Nie używaj do impregnacji oleju: rzepakowego, słonecznikowego, smalcu i innych smarowideł

Grzebień do włosów to rzecz osobista, nie pożyczaj go nikomu.

Produkt polski, wykonywany ręcznie