Grzebień Śliwa Pełnia Księżyca

350,00 

Śliwa jest pojazdem przenoszącym nas do innego świata. Świata relaksu, zawieszenia, przyjemnego, totalnego odpoczynku i uczucia płynięcia .Świata bez naszych trosk i zmartwień. Grzebień wykonany z tego drzewa przynosi nam lekkość, ukojenie i przyjemność.

Availability: 1 w magazynie

Grzebień jest przyjazny dla środowiska, 100% ekologiczny,  wykonany zgodnie z filozofią zero waste z wysokiej jakości drewna śliwy, które dostało nowe życie (poddany recyklingowi). Zajmuje bardzo mało miejsca w kosmetyczce. Idealnie nadaje się na prezent dla siebie lub bliskiej osoby, która zasługuje na rzecz wyjątkową.

CZY TO IDELNY GRZEBIEŃ DLA MNIE?

Grzebień z drewna śliwy jest twardy, lecz posiada on uniwersalne zastosowanie. Idealnie nada się do włosów grubych, gęstych oraz do loków. Twoje włosy jak i skóra głowy będą Ci wdzięczne za pielęgnację naturalnym drewnem i odwdzięczą się siłą i blaskiem.

Możesz używać grzebienia:

– codziennie

– na suche i mokre włosy

– z ulubionym olejkiem

– do wczesywania odżywek

Konserwacja:

Raz w miesiącu impregnować grzebień nacierając go oliwą z oliwek lub olejem kokosowym, który działa dezynfekująco. Pozostawić grzebień na kilka godzin aby olej się wchłonął, po tym czasie wytrzeć papierowym ręcznikiem.

UWAGA! Nie używaj do impregnacji oleju: rzepakowego, słonecznikowego, smalcu i innych smarowideł

Grzebień do włosów to rzecz osobista, nie pożyczaj go nikomu.

Produkt polski, wykonywany ręcznie